Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #275250

Cateringi projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Cateringi projektijuhi ülesanne on korraldada ning läbi viia suurepärasel tasemel cateringi üritusi, tagades seeläbi klientide ülima rahulolu ja kiidusõnad.

Ootused kandidaadile

  • Varasem toitlustusalane töökogemus ning põhiteadmised cateringist
  • Meeskonnajuhtimise oskus
  • Arvuti kasutamise ning pakkumiste koostamise oskus
  • Oskus suhelda klientidega
  • Kõrge pingetaluvusega
  • Oma töös kiire ja korrektne
  • Omab B-kategooria juhilube
  • Valmis töötama ka nädalavahetustel ning õhtuti

Ettevõte pakub

  • Liikuvat ja vaheldusrikast tööd
  • Töötulemustele vastavat töötasu
  • Toredat töökollektiivi
  • Soodustusi Bonaparte toodetele ja teenustele

Tööpakkumise number
#275250