Cateringi kelner
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801873

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pakume teenindustööd Põhjala Cateringis. Töö sisuks on eri toitlustusprojektidel söökide ja jookide serveerimine, laudade katmine ja ürituse järgne mahavõtt.

  • Tööd on võimalik teha tööampsudena endale sobival ajal ja päevadel. Sobib nii lisatööks kui põhitööna.

  • Saada meile oma lühituvustus ja varasem kogemus et liituda tiimiga

Ootused kandidaadile

  • vanus vähemalt 18 eluaastat

  • eesti keele oskus suhtlustasandil

  • kasuks tuleb varasem teeninduskogemus, tublid ja isemõtlevad inimesed koolitame välja juba mõne päevaga

Ettevõte pakub

  • Võimalust teha tööd tööampsudena endale sobival ajal

  • Netopalk 7-9€/h

  • Võimalust näha kuidas viiakse läbi ägedaid 5* toitlustusprojekte ja suurüritusi Tallinna eri kohtades riigijuhtide tasemeni

Tööpakkumise number
#801873