Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641153
Kaugtöö võimalus

Cateringi juht

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 20. veebruar 2020
Kuulutus aegub:27. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Reval Café Cateringi juhtimine.

Ootused kandidaadile

- Oled valmis juhtima meeskonda
- Oled väga hea suhtleja, positiivse ellusuhtumisega ja hea pingetaluvusega
- Oled kohusetundlik, korrektne ja aus
- Omad eelnevat kogemust catering teenindajana
- Valdad inglise ja vene keelt suhtlustasandil

- Palju ja vaheldusrikast tööd ning koostööd valdkonna spetsialistidega
- Aktiivset osalemist ettevõtte arengus
- Konkurentsivõimelist töötasu
- Ettevõttesiseseid soodustusi
- Võimalust osaleda kõige vahvamatel Reval Café ühisüritustel

Tööpakkumise number
#641153

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2020

Eesti suurim kohvikukett Reval Café on pereettevõte, mis on juba enam kui 15 aastat olnud Eesti kohvikultuuri lahutamatuks ja oluliseks osaks. Selle aja jooksul oleme saanud paljude kohviarmastajate ja kohvikusõprade meelispaigaks ning oleme eriliselt hinnatud suurepärase hommikusöögipaigana. Pidevalt areneva ja laieneva ettevõttena tegutseb tänaseks meie ketis ühtekokku 15 kohvikut ja 3 Reval Gelato jäätisekohvikut. Soovime ka edaspidi edendada ja hoida Eesti kohvikuelu, pakkudes ilusaid hetki nii külastajatele kui kohvikuperele.

Vaata rohkem