Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145593

Cateringi arendaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Catering teenuse arendus ja aktiivne müük.
Kliendisuhete loomine ja hoidmine.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus müügi- ja/või cateringialal
Kasuks tulevad kogemused/teadmised laiast menüüst ning olemasolevad potentsiaalsed kliendid.
Algatusvõime, loovus
Ausus ja kohusetundlikkus
Distsiplineeritus

Ettevõte pakub

Paindlikku tööaega ja töötasu vastavalt müügile.
Põhipalk + % läbimüügist

Tööpakkumise number
#145593

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
25. märts 2008

CVKeskus.ee klient

Tartu Kaubamaja 3. korrusel asuv kohvik-bistroo Dedi

Vaata rohkem