Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337431

CAT mehaanik Lõuna-Eesti piirkonnas

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • välimehaaniku töö Lõuna-Eesti klientide juures kohapeal (hooldus, remont, diagnostika jne)
  • Cat tehnika kohta informatsiooni läbitöötamine ning teadmiste rakendamine töös
  • vajadusel Cat seadmete ja masinate remontimine Tartu töökojas

Ootused kandidaadile

  • teadmised rasketehnika remondist ja hooldusest
  • sarnasel ametikohal töötamise kogemus vähemalt 2 a
  • eesti keele oskus
  • tehnilisest inglise keelest arusaamine
  • arvutioskus
  • autojuhiloa olemasolu (C-kategooria tuleb kasuks)
  • kohusetunne, korrektsus ja tähtaegadest kinnipidamine

omalt poolt huvitavat ja vaheldusrikast tööd, nüüdisaegseid töövahendeid, võimalusi arenemiseks, sõbralikku kollektiivi, sporditoetust, konkurentsivõimelist tasu ning püsivat töökohta rahvusvahelises ettevõttes.

Tööpakkumise number
#337431

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. mai 2014
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2014

Wihuri AS on aastast 1993 tegutsev rahvusvahelisse tööstus- ja kaubanduskontserni Wihuri Group kuuluv ettevõte, mis toob maale oma ala juhtiva tootja Caterpillari (www.cat.com) ehitus- ja kaevandusmasinaid ja jõuseadmeid (www.catpower.ee) ning pakub samuti seadmete hooldus- ja remonditeenuseid. Lisaks kuuluvad Wihuri AS tootevalikusse ka Wille kinnisvarahooldusmasinad.

20. aasta jooksul on ettevõte järjekindlalt kasvanud ja arenenud. 2006 kevadel sai valmis uus peahoone Sauel, Pärnu mnt ääres. Mõned aastad tagasi avati hooldekeskus ka Tartus. Tänaseks on Wihuri AS meeskond kasvanud enam kui 45 töötajani. Ettevõtte kasutuses on 11 hooldeautot ja 2 diagnostikabussi, millega on kaetakse kogu Eesti.

Vaata rohkem