AvalehtKarjääriabiTrendid tööturul
 

Nimi: Tom, 15.03.2008 22:55
Kommentaar:
и чтот я ничего не понял(по эстонски всё), зачем русскую кнопку поставили?
Nimi: Vitali Kalnitski, 08.03.2008 20:48
Kommentaar:
Отправте текст на русском языке.
Nimi: nelli koska, 04.03.2008 15:25
Kommentaar:
huvitav::::::ddddddd
Nimi: Anna, 04.03.2008 15:16
Kommentaar:
Olen kirjutatuga põhimõtteliselt nõus, eriti selle osaga, et firmad püüavad palga kokkuhoiu nimel palgata odavat tööjõudu, kellel puudub nii haridus kui töökogemus vastaval alal. Eriti torkab see silma firmade puhul, kes püüavad palgata laia profiiliga inimesi, mõtlemata et tegemist ei ole võib-olla selle firma spetsiifikaga ja väljaõpe läheb neil kulukamaks kui palgata tööle üks väga hea spetsialist just nende alal.
Ilma et peaks tegema põhjaliku analüüsi, on näha Eesti firmades täiesti selget kahjumit toovat trendi. See on palkamine inimesi ainult nende ametioskuste järgi, isikuomadusi mitte arvesse võttes. See on kindlasti osaliselt seotud tööjõupuudusega, kuid pigem on asi selles, et Eesti firma ei mõtle personalile ja inimesele nii põhjalikult kui peaks. Meeskonnatöö lonkab tugevalt, tunda on ärategemist ja jala tahapanekut. Seda soositakse, kuna arvatakse, et hundiseadused toovad firmale edu. Tegelikult kustutab firma sellega tulekahju, mõtlemata tagajärgedele aasta pärast.Selge ja rahulik meeskonna komplekteerimine ja väga täpse motivatsiooni kaardistamine on algus heale koostoimivale meeskonnale. Aja kulutamine oma tiimiga vestlemiseks ei ole mahavisatud aeg.
Nimi: Marianna Niilo, 03.03.2008 21:04
Kommentaar:
Tore on Jätkame ikka elu ka.
Nimi: Marianna Niilo, 03.03.2008 21:02
Kommentaar:
Olen nõus,et on olemas trend ja visuaalsus annab palju,kuid tähtis on ka sisu ja kogemused.Alati ei jätku aega olla õiges kohas,õigel ajal ja näidelda.On vaja lihtsalt pingutada ja täita teatud kohustusi.
Tagasi artikli juurde

VIP tööpakkumised