AvalehtKarjääriabiTrendid tööturul
 

Nimi: lauri luhaäär, 02.02.2007 18:59
Kommentaar:
näinud ka välismaal töötamise head ja vead ära, nüüd tagasipöördununa tundub minu erialases valdkonnas, nimelt tehnikas, ikka väga mannetud palgad. palk peaks olema ca. 20000 et suudaks soetada kodu ja inimväärselt elama hakata...
Nimi: CV Keskus, 15.01.2007 17:12
Kommentaar:
Tegemist väga õige tähelepanekuga - nimelt paljud eilsed tööotsijad ei ole täna enam aktiivsed otsijaid, vaid juba tööga hõivatud. Ja seega oleme pidevalt juurelnud teemal, kas neid CV-sid üldse välja näidata või mitte.

Olukord riigis on tõesti selline, et ükski vähegi nõutud töötaja kodus, jalad seinal ei oota ning on omale töökoha leidnud. Sellest lähtuvalt oleme otsustanud oma klientide eest neid CV-sid mitte peita, vaid välja näidata, et oleks kõigest hoolimata leitavad ka kõige nn haruldasemadki spetsialistid.
See, kas töövahetuse pakkumine tehakse ning kas CV omanik ning tööpakkuja omavahel kokkuleppele jõuavad, ei ole meie mõjuväljas.

Me pigem innustame kõiki tööotsijaid olema tööturul ka passiivsena leitavad, et mitte maha magada häid karjäärivõimalusi. CV omamine tänapäeval tähendab pigem elektroonilise tööalase märkmiku omamist, kuhu aeg-ajalt täiendusi lisatakse. Edu Teile otsinguil ning edasised mõtteavaldused ja ideed on väga oodatud!
Nimi: mikihiir, 11.01.2007 20:03
Kommentaar:
Ma arvan, et see prognoos oli täiega puusse. Kõlab nagu Savisaare unistus, et kogu eestimaa töötajaskond töötab vaid riigiametites või riigi osalusega suurfirmades. Mikro st alla 10 töötajaga firmade osakaal Eesti majandusest on umbes 78%, see et paljud neist ära kaovad on kahtlane.

Teine teema, mis mind häiris oli see suur optimism. Ma ennustan, et enne kui see aasta läbi saab on meil üllatavalt suur majanduslangus ja rekordiliselt kõrge tööpuudus päevakorras.

Ennustamine on muidugi tänamatu töö ja igaühe ennustus võib rappa minna, nii et eks elu näita....
Nimi: jaana, 11.01.2007 13:32
Kommentaar:
artiikel ok, aga mind töötaja otsingul häirib väga, et te reklaamite, et teil on üle 200tuh tööootsija, aga suures osas koosneb andmebaas pigem CV-de arhiivist. kas te ei võiks vanu CV-sid kustutada, milleks ettevõtetele sellist väärat pilti pakkuda. enamasti on kõik vähegi atraktiivsed tööotsijad nädalaga töö leidnud, aga andmebaasis hoitakse nende varju aastaid!
Tagasi artikli juurde

VIP tööpakkumised