Värsked tööpakkumised

Care workers

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60902

Tööpakkumise number

60902

Töö kirjeldus

Otsitakse naissoost hooldajaid Põhja-Iirimaale, kes teeksid koduvisiite vanade inimeste juurde (5-6 visiiti päevas). Ülesannete hulka kuulub nii sisseostude tegemine kui ka vanainimese isikliku hügieeni eest hoolitsemine jne. Väljaõpe enne töö algust 2 nädalat. Vajalik autojuhiluba!

Esimene grupp läks aprillis, järgmist gruppi (7 hooldajat) oodatakse Dublinisse 11.juunil.

Nõudmised kandidaadile

Naine
Juhiluba (B-kat.)
Eelnev töökogemus sotsiaaltootajana või hooldajana
Inglise keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

12-kuuline leping
28 päeva makstud puhkust aastas
Palk £5.05 - 5.50 tunnis
Ametiauto+ bensiin
Majutus korteris (1-2 inimest toas)
Koolitus 2 nädalat (algus 12.juunil)

Lisainfo

Ootame CVd inglise keeles.

EI MINGIT VAHENDUSTASU!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. mai 2006
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2006

Abel Staff Ltd is a UK employment company, specialising within all sectors of the UK Recruitment Industry. The founders
have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers. Abel Staff source candidates from the new EU Accession States comprising; Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Hungary & Slovenia on behalf of their many UK clients.