Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60902

Care workers

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsitakse naissoost hooldajaid Põhja-Iirimaale, kes teeksid koduvisiite vanade inimeste juurde (5-6 visiiti päevas). Ülesannete hulka kuulub nii sisseostude tegemine kui ka vanainimese isikliku hügieeni eest hoolitsemine jne. Väljaõpe enne töö algust 2 nädalat. Vajalik autojuhiluba!

Esimene grupp läks aprillis, järgmist gruppi (7 hooldajat) oodatakse Dublinisse 11.juunil.

Ootused kandidaadile

Naine
Juhiluba (B-kat.)
Eelnev töökogemus sotsiaaltootajana või hooldajana
Inglise keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

12-kuuline leping
28 päeva makstud puhkust aastas
Palk £5.05 - 5.50 tunnis
Ametiauto+ bensiin
Majutus korteris (1-2 inimest toas)
Koolitus 2 nädalat (algus 12.juunil)

Lisainfo

Ootame CVd inglise keeles.

EI MINGIT VAHENDUSTASU!

Tööpakkumise number
#60902