Värsked tööpakkumised

Call Centeri teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119814

Tööpakkumise number

119814

Töö kirjeldus

Töö hõlmab laene ja teisi finantslepinguid puudutavat klienditeenindust telefoni ja elektronposti vahendusel ning muud back office'i tööd.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame eelnevat soome keele kasutamise kogemust, näiteks Soomes elamine või töö laevafirmade klienditeeninduses. Kuna tegutseme finantsalal, siis soovime leida püsivat personali, kes õpiks tundma oma tööd ka sisuliselt ja oleks seega meiegi jaoks hinnalisem.

Pakume kindlat kuupalka vahemikus 12000-17000 krooni ning vastutusrikast ja huvitavat tööd.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2007
Kuulutus sisestati:
17. august 2007
Brutopalk:
Alates 12000 kuni 17000 EEK kuus

Oü Nordcom on peamiselt Soome finantsala ettevõttetele call center ja back office teenuseid osutav firma kes on tegutsenud aastast 2001.