Värsked tööpakkumised

Call Center teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57186

Tööpakkumise number

57186

Töö kirjeldus

Otsime PERFEKTSET soome keelt oskavaid töötajaid meie Tartu klienditeenindusbüroosse. Töö seisneb laenu ja teiste finantslepinguid puudutavate kõnede teenindamisel, elektroonkirja vahetuses ja muus back-office töös.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame eelnevat kogemust soome keele kasutamisel, mis võib olla näiteks Soomes elamine, laevafirmades töötamine või nende klienditeeninduse kogemus. Kuna tegutseme finantsalal, siis soovime leida püsivaid töötajaid, et töötaja õpiks tundma oma tööd ka sisuliselt ja seega oleks väärtuslikum töötaja ka meile.

Pakume kindlat kuupalka vahemikus 8500-14000 krooni ning vastutusrikast ja huvitavat tööd.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2005
Brutopalk:
Alates 8500 kuni 14000 EEK kuus

Oü Nordcom on peamiselt Soome finantsala ettevõttetele call center ja back office teenuseid osutav firma kes on tegutsenud aastast 2001.