2023-08-23 14:48:55

CAD/CAM spetsialist

CVKeskus.ee klient
Alates 1600 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Väljakutsed ja tööülesanne:

  • Lõiketöötlusprogrammide koostamine lehekeskustele ja painutuspinkidele ning freesidele;
  • tootmiseks detailijooniste valmistamine
  • arendusprostsessides osalemine
  • erilahenduste väljatöötamine ja ettevalmistus tootmiseks

Ootused kandidaadile

Otsime uuteks väljakutseteks valmisolevat ning õpihimulist ja töökat kolleegi, kes on valmis panustama ettevõte arengusse.

Eeldame:

  • omandatud või on omandamisel tehniline eriharidus;
  • arvuti kasutamise oskust heal tasemel;
  • tootmisjooniste koostamise ja redigeerimise oskus - ACAD, Solid Edge;
  • täpsust, korrektsust ja kohusetundlikkust;
  • kiiret õppimisvõimet ja süstemaatilist mõtlemist;
  • valmisolekut meeskonna- kui ka iseseisvaks tööks;
  • eesti keele oskus kõnes/kirjas, inglise keele oskus tuleb kasuks.

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus CAD/CAM spetsialistina või CNC seadme operaatorina;
  • lehtmetalli tehnoloogiate tundmine.

Ettevõte pakub

Saavutamaks maksimaalseid tulemusi pakume:

  • kollektiivpuhkust suvel ja talvel
  • Spordi- ja tervisetoetust kuni 400 eurot aastas.
  • eneseteostust ning põnevaid ja arenguvõimalusega väljakutseid;
  • tööks vajalike programmide väljaõpet;
  • töökeskkonda kaasaegses ettevõttes;
  • sõbralikke ja toetavaid kolleege;
  • meeskondlikke ühisüritusi.