Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667680

CAD/CAM spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Väljakutsed ja tööülesanne:

  • Amada ja Prima Power lehekeskustele ning Emmegi freesile lõikketöötlus programmide koostamine;
  • Aeg ajalt seadmete opereermine.

Ootused kandidaadile

Otsime õpihimulist ja töökat kolleegi kes on valmis panustama ettevõte arengusse.

Eeldame:

  • Arvuti kasutamise oskus heal tasemel ning CAD ja CAM tarkvarade tundmist ja kogemust;
  • Tootmisjooniste lugemise ja vajadusel redigeerimise oskust;
  • Täpsust, korrektsust ja kohusetundlikkust;
  • Oskus töötada meeskonnas;
  • Eesti keele oskus kõnes/kirjas, inglise keele oskus.

Kasuks tuleb:

  • Omandatud või on omandamisel tehniline eriharidus;
  • Eelnev töökogemus CAD/CAM spetsialistina või operaatorina;
  • Metalltoodete valmistamise tehnoloogiate tundmine.

Ettevõte pakub

Saavutamaks maksimaalseid tulemusi pakume:

  • Eneseteostust ning põnevaid ja arenguvõimalusega väljakutseid;
  • Tööks vajalike programmide väljaõpet;
  • Sinu panusele ja oskustel vastavat töötasu;
  • Töökeskkonda kaasaegses ettevõttes;
  • Sõbralikke ja toetavaid kolleege;
  • Meeskondlikke ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#667680

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 6 - 9 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
16. september 2020

Doordec OÜ on aastal 2010 asutatud ja kiiresti arenev terasest avatäiteid tootev ettevõte. Täna tegutseb ettevõte 2017 aastal valminud ja uuendatud tootmisseadmetega sisustatud tootmishoones. Ekspordime 50% oma toodangust. Tehases töötab kokku üle 50 inimese, kes on vajaliku väljaõppe saanud kohapeal või läbinud ettevõtte poolt organiseeritud koolitused. Peamisteks väljaõpetajateks kohapeal on pühendunud ja toetavad kaaskolleegid. Rohkem infot leiad www.doordec.ee

Vaata rohkem