2023-08-23 14:48:55

CAD/CAM spetsialist

CVKeskus.ee klient
6 - 9 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Väljakutsed ja tööülesanne:

  • Amada ja Prima Power lehekeskustele ning Emmegi freesile lõikketöötlus programmide koostamine;
  • Aeg ajalt seadmete opereermine.

Ootused kandidaadile

Otsime õpihimulist ja töökat kolleegi kes on valmis panustama ettevõte arengusse.

Eeldame:

  • Arvuti kasutamise oskus heal tasemel ning CAD ja CAM tarkvarade tundmist ja kogemust;
  • Tootmisjooniste lugemise ja vajadusel redigeerimise oskust;
  • Täpsust, korrektsust ja kohusetundlikkust;
  • Oskus töötada meeskonnas;
  • Eesti keele oskus kõnes/kirjas, inglise keele oskus.

Kasuks tuleb:

  • Omandatud või on omandamisel tehniline eriharidus;
  • Eelnev töökogemus CAD/CAM spetsialistina või operaatorina;
  • Metalltoodete valmistamise tehnoloogiate tundmine.

Ettevõte pakub

Saavutamaks maksimaalseid tulemusi pakume:

  • Eneseteostust ning põnevaid ja arenguvõimalusega väljakutseid;
  • Tööks vajalike programmide väljaõpet;
  • Sinu panusele ja oskustel vastavat töötasu;
  • Töökeskkonda kaasaegses ettevõttes;
  • Sõbralikke ja toetavaid kolleege;
  • Meeskondlikke ühisüritusi.