Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670810

CAD/CAM insener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 5. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 4. november 2020

Töö kirjeldus

Sobid meie meeskonda, kui Sul on tehnilist taipu või omandad koolis tehnilist kõrgharidust, oled vilunud arvutikasutaja (MS Office programmid, SolidEdge, CAM tarvara) ning valdad eesti keelt kõrgtasemel ja inglise keelt kesktasemel.

Ootused kandidaadile

Meie juurde tööle asudes saab Sinu tööülesanneteks lehetöötlemiskeskuse programmide teostamine ja tootmistellimuste ettevalmistamine tootmisosakonnale.

Ettevõte pakub

- Ettevõte pakub transporti Tallinnast töökohale ja tagasi.

- Töö sobib hästi üliõpilasele.

Tööpakkumise number
#670810

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2020
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2020

AS Saku Metall omab 25 aastast kogemust metallitöötlemise valdkonnas ning on tööandjaks enam kui 300 inimesele. Ettevõtte tegevus on jagunenud kahe ärisuuna vahel – terasest avatäidete tootmine ja allhanketööd lehtmetallist.
Rohkem infot www.sakumetall.ee

Vaata rohkem