Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66954

CAD/CAM insener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- programmjuhtimisega lehtmetalli töötlemise tööpinkide programmide (CAM)
koostamine
- tootmisdokumentatsiooni vormistamine

Ootused kandidaadile

- kõrgem (taotlemisel) või kesk-eri haridus (tootmistehniline, mehaanika eriala)
- joonestuse ja projekteerimise põhimõtete tundmine
- jooniste koostamise ja lugemise oskus
- projekteerimisprogrammide valdamine (CAD, SOLIDEDGE, CAM)
- office (Word, Excel) programmide kasutamise oskus
- eesti keele väga hea suuline ja kirjalik oskus
- inglise keel heal suhtlustasemel
- soome keele oskus kesktasemel
- vene keele oskus kesktasemel

- soov töötada tootmisettevõttes
- oskus iseseisvalt töötada, korrektsus, pingetaluvus, suhtlemisoskus, täpsus,
meeskonnatöövõimeline, loovus, lojaalsus, kohusetundlikkus, kõrge töö võime

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • professionaalset meeskonda
  • täiendkoolitust
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#66954