Värsked tööpakkumised

CAD/CAM insener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 153753

Tööpakkumise number

153753

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:

• Lehetöötlemiskeskuse programmide vigadeta ja tähtaegne teostamine ning tootmistellimuste ettevalmistamine tootmisosakonnale;
• Metallukse ja profiiltoodete tooteliini toodete tundmine ja nende parameetrite kasutamine lehekeskuse programmide valmistamisel;
• Tootmistellimuste jooniste ja spetsifikatsioonide kasutamine programmeerimise algdokumentidena;
• Lehetöötlemiskeskuste, painutuspinkide ja teiste tootmisseadmete tööpõhimõtete tundmine otseste tööülesannete täitmiseks vajalikus mahus.

Nõudmised kandidaadile

Just Sinust võib saada meie meeskonna liige, kui:

• Sa omad või omandad kõrgemat haridust (soovitavalt tehnilist);
• Sa valdad eesti keelt kõrgtasemel, vene keelt algtasemel ja inglise keelt kesktasemel;
• Sulle on tuttavad tootmisprotsessid, CAD/CAM programmeerimise algdokumendid, tootmisseadmete tööpõhimõtted ulatuses, mida eeldavad otsesed tööülesanded;
• Sa oled võimekas lahendama probleemseid olukordi;
• Sul on ulatuslik arvutikasutamise oskus- Office (Word, Excel) programmide kasutamise oskus, SolidEdge (Sheet Metal) ja AutoCad kasutamise oskus, operatsioonisüsteemi Windows tundmise oskus.

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes ning töötada kaasaegses töökeskkonnas. Me pakume mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada, meil on mõnus ning toetav meeskond.
Töötades Saku Metallis on Sul võimalus saada motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
28. mai 2008
Brutopalk:
kuni 13000 EEK kuus

AS Saku Metall alustas tegevust 1991. aastal, olles üks esimesi metalluste valmistajaid Eestis. Tootmises on korteri turvauksed, maja välisuksed, tehniliste ruumide või abiruumide siseuksed, lükand- ja tuletõkkeuksed ning tõstuksed nii tööstushoonetele kui ka garaažidele. Avatäidete valikus on terasprofiiltooted: uksed, fassaadid, vaheseinad ja metallaknad. Tegeleme ka avatäidetele vajalike lukkude, lukusüsteemide ning liuguste kandesüsteemidega.
AS Saku Metall esindused asuvad ka Lätis SIA Saku Metals ja koostööpartnerid on Venemaal, Soomes ning teistes Läänemere regiooni maades.
Hetkel töötab meie meeskonnas üle 340 inimese.