Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323095

CAD spetsialist

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • CAD, EPDM, DiveWorks süsteemide/ uuenduste juurutamine
  • CAD ja SolidWorks administreerimine
  • Kasutajatugi ja koolitus

Ootused kandidaadile

  • CAD, SolidWorks vms. erialane haridus
  • Väga hea inglise keele oskus
  • Süsteemsus ja algatusvõime
  • Valmidus töölähetusteks, sh. rahvusvahelisteks

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus erialal

  • väljakutsuvat töökeskkonda rahvusvahelises organisatsioonis
  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • turule vastavat töötasu ja muid soodustusi

Lisainfo

Lisainfo telefonil 322 9131, 53067645 personalijuht Reet Treial. Kandideerijatelt ootame lisaks CV-le ka motivatsioonikirja ja portfolio tutvustust.

Tööpakkumise number
#323095

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2013
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2013

JELD-WEN Europe on Euroopa juhtiv uste ja ukselahenduste tootja. Pakume erinevaid lahendusi vastavalt kliendi vajadustele: standarduksed, turvauksed, eriti kõrge kvaliteediga eksklusiivsed uksed, erilahendus- ja projektiuksed.
JELD-WEN Eesti AS on JELD-WEN Europe´i osa, mis omakorda kuulub maailma suurima ukse- ja aknatootja AS JELD-WEN koosseisu. JELD-WEN kontserni rohkem kui 150 tootmisüksuses üle maailma töötab umbes 25.000 inimest. JELD-WEN Balti ja Soome üksused kuuluvad JELD-WEN Europe koosseisu. Balti riikides ja Soomes anname tööd umbes 1300 inimesele

Vaata rohkem