Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #693863
Kaugtöö võimalus

CAD konstruktor

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

- mööbli konstrueerimine SolidEdge programmis vastavalt kliendi tellimusele;

- tootmisjooniste ja spetsifikatsioondokumentide koostamine tootmisele;

- konstruktsiooniliste erilahenduste väljatöötamine;

- uute toodete arendamine koostöös tootmisega.

Ootused kandidaadile

- erialane haridus või selle omandamine;

- joonsestustarkvara SolidEdge või SolidWorks tundmine spetsialisti tasemel;

- väga hea tehniline taip ja loovus;

- kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus;

- erinevate tehniliste lahenduste leidmise oskus;

- valmidus meeskonna tööks.

Kasuks tuleb soome ja inglise keele oskus ning eelnev kogemus metall toodangu või mööbli sektoris.

Ettevõte pakub

- meeldivat ja teotahtelist töökeskkonda;

- konkurentsivõimelist ja töötulemustele vastavat töötasu;

- huvitavat ja perspektiivikat tööd;

- vajadusel väljaõpet kohapeal;

- võimalusel/vajadusel kaugtöö võimalust;

- spordikompensatstiooni;

- tööd arenevas ja täiustuvas organisatsioonis.

Tööpakkumise number
#693863

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
30. märts 2021

ASSI AS on pikaajaliste traditsioonide ja kogemustega ettevõte, kes kasutab oma töös kaasaegseid tehnoloogilisi lahendusi roostevabast terasest suurköökide ja haiglate mööbli tootmisel.

Vaata rohkem