Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167355

CAD joonestaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime töötajaid, kellel on arvutialased teadmised ja kogemused töötamiseks programmidega AutoCAD ja MicroStation. Lisateadmised erinevatest valdkondadest nagu ehitus ja kommunikatsioonid, elekter ja telekommunikatsioon, tulevad kasuks.

Ootused kandidaadile

Vastav tehniline haridus
Töökogemus programmidega AutoCAD ja/või MicroStation
Töökogemus Microsoft Office programmidega Word ja Excel
Inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Tööalast täiendõpet ja arenemisvõimalust
Häid töötingimusi
Konkurentsivõimelist töötasu kokkuleppel

Tööpakkumise number
#167355

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. november 2008
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2008

Rejlers OÜ peamiseks tegevusalaks on pakkuda kvaliteetset digitaaldokumentide haldusteenust tehnoloogiasektorile. OÜ Rejlers on Rootsis asuva Rejlers Group kontserni tütarettevõte, mille kontorid asuvad Tallinnas ja Otepääl.

Vaata rohkem