Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50808

CAD INSENER (töökoht Keilas)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on autotööstusele juhtmeköidiste valmistamise jaoks 3-D mudelite ning ühendustabelite põhjal koostejooniste joonestamine CAD programmis, tehnilise dokumentatsiooni ning spetsifikatsioonide koostamine. Sa suhtled aktiivselt ettevõtte tootmisüksusega, et saada tagasisidet ning parandada joonestatud lahendusi. Sa teed tihedalt koostööd Rootsis ja Soomes asuvate tehniliste keskustega. Autotööstuses on kasutusel just-in-time ning jadatootmine, mis tähendab, et ka siinne tootmisprotsess on iga tellimuse puhul erinev. See omakorda muudab huvitavamaks ning loovamaks CAD-i inseneri töö.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sa oled tehnilise kõrgharidusega või seda omandamas ning omad 3-D joonestamise kogemust. Tööks on vajalik, et Sa oled kogenud CAD programmi kasutaja, kasuks tuleb, kui oled kokku puutunud CATIA ja Capital Harness programmidega. Suhtlemine Rootsi ja Soome tehastega eeldab, et Sa valdad inglise keelt suhtlemistasemel. Edukaks toimetulekuks on oluline, et Sa tahad õppida ja areneda, Sulle meeldib meeskonnatöö ning Sa saad edukalt hakkama pingelistes olukordades.

Töö PKC Eestis pakub Sulle eneseteostus- ja arenemisvõimalusi edukas rahvusvahelises kontsernis, meeldivat töökeskkonda ning konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#50808

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
5. september 2005

PKC Eesti AS kuulub PKC Group OY kontserni. Ettevõtte põhitegevuseks on juhtmeköidiste ja ühenduskaablite tootmine Skandinaavia juhtivatele auto- ja elektroonikatööstusettevõtetele. Praktiliselt kogu toodang eksporditakse. PKC Eestil on tehased Keilas ja Haapsalus, kus töötab kokku üle 1000 inimese. Ettevõte omab ISO/TS 16949:2002 kvaliteedisertifikaati ning ISO 14001:1996 keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaati.

Vaata rohkem