https://www.cvkeskus.ee/36501

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

CAD INSENER (töökoht Keilas)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36501

Tööpakkumise number

36501

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on Scania autotööstusele juhtmeköidiste valmistamise jaoks 3-D mudelite ning ühendustabelite põhjal koostejooniste joonestamine CAD programmis, tehnilise dokumentatsiooni ning spetsifikatsioonide koostamine. Sa suhtled aktiivselt ettevõtte tootmisüksusega, et saada tagasisidet ning parandada joonestatud lahendusi. Samuti teed Sa tihedalt koostööd Rootsis asuva tehnilise keskusega. Scania autotööstuses on kasutusel just-in-time ning jadatootmine, mis tähendab, et ka siinne tootmisprotsess on iga tellimuse puhul erinev. See omakorda muudab huvitavamaks ning loovamaks CAD-i inseneri töö.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sa oled tehnilise kõrgharidusega ning omad 3-D joonestamise kogemust. Tööks on vajalik, et Sa oled kogenud CAD programmi kasutaja, kasuks tuleb, kui oled kokku puutunud CATIA ja Capital Harness programmidega. Tihe suhtlemine Rootsi ja Soome tehastega eeldab, et Sa valdad inglise keelt suhtlemistasemel. Edukaks toimetulekuks on oluline, et Sa tahad õppida ja areneda, Sulle meeldib meeskonnatöö ning Sa saad edukalt hakkama pingelistes olukordades.


Ettevõte pakub

Töö PKC Eestis pakub Sulle eneseteostus- ja arenemisvõimalusi edukas rahvusvahelises kontsernis, meeldivat töökeskkonda ning konkurentsivõimelist palka.


Lisainfo

Konkurssi viib läbi Fontes personaliotsing, konsultant Liina Tael ja assistent Kadri Sooberg.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

Fontes personaliotsingu kliendiks on PKC Eesti AS, mis kuulub PKC Group OY kontserni. Ettevõtte põhitegevuseks on juhtmeköidiste ja ühenduskaablite tootmine Skandinaavia juhtivatele auto- ja elektroonikatööstusettevõtetele. Praktiliselt kogu toodang eksporditakse. PKC Eestil on tehased Keilas ja Haapsalus, kus töötab kokku ligi 1000 inimest. Ettevõte omab ISO/TS 16949:2002 kvaliteedisertifikaati ning ISO 14001:1996 keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaati.