Värsked tööpakkumised

C++ programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37136

Tööpakkumise number

37136

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on riistvara integreerimine, USB ja järjestikliidese programmeerimine.

Nõudmised kandidaadile

• väga heal tasemel C++ programmeerimise oskus
• vähemalt 3 aastane töökogemus programmeerijana
• praktilised teadmised arvutite ehitusest ning digitaalsetest seadmetest
• soovitavalt infotehnoloogia alane kõrgharidus
• eesti ja inglise keele oskus

• väljakutseid ja arenguvõimalusi pakkuvat tööd stabiilses rahvusvahelises ettevõttes
• võimalust olla võtmeisik uue projekti käivitamises
• head palka
• kaasaegset töökeskkonda
• oma ala parimatest spetsialistidest koosnevat meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2004
Kuulutus sisestati:
4. november 2004

Playtech on rahvusvaheline tarkvara tootmise ja arendamisega tegelev ettevõte, mille suurim haru on Playtech Estonia. Hetkel töötab Playtech Estonias rohkem kui 130 inimest. Seoses laienemise ja uute tooteplatvormide arendamisega otsime oma Tallinna ja Tartu meeskondadesse uusi spetsialiste.