Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292789

C# programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime C# programmeerijat, kelle ülesandeks oleks Unity´l põhineva ajaloo visualiseerimise rakenduse arendamine

Ootused kandidaadile

- C# kirjutamise oskus;
- õppimisvõime ning soov ennast pidevalt arendada;
- iseseisev võime teha uurimistööd ning praktikas teoreetilisi ideid järgi proovida.

Kasuks tuleb:
- varasem kokkupuude real time strategy (RTS) mängudega;
- Untiy tundmine või kokkupuude AI arendamisega;
- arusaam 3D-st või 3D programmide kasutamise kogemus;
- Hea inglise keele oskus.

Pakume väga huvitavat ning tehniliselt väljakutsuvat tööd avaras kontoris, spetsiaalset väljaõpet, korralikku töötasu ning ambitsioonikat meeskonda.

Tööpakkumise number
#292789

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
25. november 2012

Histrodamus OÜ on rahvusvaheline ettevõte, mis tegeleb ajaloo visualiseerimisega. Ettevõtte partnerite ringi kuuluvad suurimad hariduskeskkonnad Ameerikast ja Euroopast ning meie loodud keskkonnad myHistro ja Histrodamus on juba täna töövahenditena kasutusel tuhandetes koolides üle maailma.

Nüüd oleme käivitanud uue suuna, mis seotud 3D ja ´Augmented Reality´ lahendustega. Otsime oma Tallinna kontori meeskonnale täienduseks teotahtelisi ja sihikindlaid inimesi, kes ei karda väljakutseid ning tahavad ennast arendada kiiresti kasvavas valdkonnas. Pakume püsivat ja korralikku sissetulekut, väga põnevat projekti ning võimalust luua seninägematuid lahendusi.

Vaata rohkem