Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #626296

C ning CE-kategooria autojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd C ning CE-kategooria autojuhile.

CE kat. Töö Eesti - Skandinaavia - Eesti või Eesti - Skandinaavia - Venemaa - Eesti suunal. Keskmise reisi pikkus nädal aega.

C-kat. juhile pakume tööd tagaluukautoga Eesti - Soome - Eesti suunal. Kandideerida võib ka inimene, kes on algaja või soovib olla puhkuseasendaja ning pisteliselt reise teha. Võimalik koheselt tööle asuda.

Nõudmised kandidaadile

C või CE - kategooria juhiluba, töötahe, tehniline taip, pingetaluvus. Kasuks tuleb varasem töökogemus antud alal.

Meeldivat töökeskkonda, vaheldusrikast tööd, korralikke töövahendeid, töötasu vastavalt tulemustele. Algajale teeme vajadusel väljaõppe.

Tööpakkumise number
#626296

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
6. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem