Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #500230

C kategooria lubadega kuller-autojuht Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on:
Kauba jaotusvedu Tallinna linna siseselt.
Tööpiirkond: Tallinn

Kontaktisik Reyo Tippi, telefon 56 611 512

Ootused kandidaadile

Ootame kandidaadilt:

  • C kategooria lubade olemasolu;
  • peab olema kutsetunnistus ja digi kaart;
  • eesti keele oskust heal tasemel;
  • täpsust, ausust ja kohusetundlikkust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakub ettevõtte:
stabiilset töökohta, korralikke töövahendeid, päevast tööaega

Tööpakkumise number
#500230

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2017

Juhtiva standard- ja ekspress-pakiveoteenuse pakkujana tagab DPD igapäevaselt tuhandete klientide rahulolu. DPD moodustab rahvusvahelise võrgustiku, kuid on ekspert ka kohalikel turgudel. DPD väärtustab kommunikatsiooni klientide, ajakirjanike ja potentsiaalsete töötajatega. Ettevõttena on DPD teadlik ka oma sotsiaalsetest ja ökoloogilistest kohustustest.

Meie hea koostööpartner K.R Rootsitalu OÜ laieneb ning otsib oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem