https://www.cvkeskus.ee/32356

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32356

C-kategooria autojuht,ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pesukonteinerite vedu Tallinna hotellidele


Ootused kandidaadile

Soovitav Eestikele oskus
Sobilik meesterahvale
Soovitav isikliku auto olemasolu tööle sõiduks


Ettevõte pakub

Palk kokkuleppel
Auto kütuse kompensatsioon


Lisainfo

Võimalus kasutada päevast tööaega isiklikeks huvideks

  • Kandideerimiseks helistada 6011395


Tööpakkumise number
#32356
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
C-kategooria autojuht,ekspediitor
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!