Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #641902

C-kategooria autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veoste (traktorid, autod, ehitusmaterjal, ehitustehnika jm) veod platvorm vedukiga. Veod põhiliselt Tallinn-Harjumaa, aga ka üle Eesti.

Nõudmised kandidaadile

C kategooria juhiload.
Autojuhi kutsetunnistus.
Hea füüsiline vorm.
Kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub stabiilset ja vaheldusrikast tööd.
Tööpäevad E-R, laupäev ja pühapäev on puhkepäevad.
Kindel töötasu!
Head kollektiivi.

Tööpakkumise number
#641902

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2020
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2020

ESTOCAR VEOD OÜ pakub veoteenust ehitustehnika, rasketehnika, ehitusmaterjalide ja muu tarbeks eriotstarbeliste veoautodega.
Tegutseme aastast 2015 ja asume igapäevaselt Tartus. Teenuseid pakume üle Eesti ning ka lähi välisriikides nagu Läti, Leedu, Soome, Rootsi ja Norra.

Vaata rohkem