Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66898

C- kategooria autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupade vedu terminali ja lennujaama vahel
- saatelehtede vormistamine
- muud töö iseloomust tulenevad ülesanded

Ootused kandidaadile

- C-kategooria juhiluba
- soovitavalt kogemust veoautoga töötamisel
- hea tervis ja füüsiline vorm
- arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- täistööajaga tööd
- tööd graafikuga kahes vahetuses ( 8.00-17.00 ja 17.00-02.00 )
- tööle vastavat tasu

Tööpakkumise number
#66898

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. mai 2006
Kuulutus sisestati:
10. mai 2006

CVO Group OÜ on Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiv online personaliotsingu ja konsultatsiooni firma. CVO Groupi kontorid asuvad Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ungaris ja Tsehhis.

Meie kliendiks on logistikaga tegelev ettevõte.

Vaata rohkem