Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799593

C-kategooria autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma kollektiiviga liituma C -kategooria autojuhti Tallinna sisesele tööle.

Peamisteks tööülesanneteks on:

  • Eesti Pandipakendi taara korje taarapunktidest;

  • tarvikute laialivedu klientidele;

  • saatelehtede ning muu dokumentatsiooni täitmine;

  • klientidega viisakas suhtlemine;

  • kokkulepetest kinnipidamine

Laadimistel on abiks abitööline.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

  • C -kategooria juhiloa olemasolu;

  • eesti keelest vähemalt algtasemel arusaamine;

  • ei oma kehtivat karistust karistusregisris;

  • meeldiv suhtlemisoskus;

  • kohusetundlikkus;

  • paindlikkus tööülesannete täitmisel;

Kasuks tuleb veoki juhtimise kogemus ja Tallinna linna tundmine.

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada ka osalise koormusega nädalavahetustel;
  • sõbralikku kollektiivi;
  • stabiilset aastaringset tööd;
  • pikaajalist koostööd

Lisainfo

Lisainfo telefonil 55642553.

Tööpakkumise number
#799593