Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #96686

C-kategooria autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda C-kategooria autojuhte kaubavedude teostamiseks Eestis ja lähivälismaal.

Ootused kandidaadile

C-kategooria juhiload
kohusetunne ja ausus
hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

Kindlat töökohta
Palju tööd
Hea töö eest väärilist palka

Tööpakkumise number
#96686

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2007

Allando Trailways AS põhitegevuseks on rahvusvaheliste maanteekaubavedude korraldamine ning vajadusel erinevate transpordilahenduste kombineerimine. Firma asutati 1991.aastal. Allando Trailways AS on olnud Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni (ERAA ) aktiivne liige juba aastast 1996.

Vaata rohkem