C-kategooria autojuht-kolija
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #751197

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kolimisspetsialisti töö on väga vaheldusrikas ja tema ülesanded on:

  • Kliendile mugavusteenuse osutamine
  • Kolitavate asjade pakkimine ja kolimine

*Lisaboonusena rahvusvaheliste kolimiste teostamine (võimalus reisida ja töötada samal ajal)

Ootused kandidaadile

  • C - kategooria juhiload + ametikoolitus

  • Füüsiliselt vastupidav

  • Sulle meeldib täpsus ja liikuvus

  • Oled suurepärane tiimimängija

  • Motiveerivat palgasüsteemi (tasu vastavalt oskustele ja kogemustele)
  • Kaasaegseid töövahendied.
  • Hoolikalt valitud ja testitud tööriideid.
  • Põnevaid objekte.
  • Karjäärivõimalust ettevõttes.
  • Lisaraha teenimisvõimalus jootraha näol.
  • Vaheldusrikast tööd,
  • Paindliku tööaega.
  • Täiendkoolitused.
  • Motiveerivad meeskonnaüritused.
  • Võimalus osutada teenust alltöövõtuna

Tööpakkumise number
#751197