C-kategooria autojuht-kolija VIP5

ADDUCO OÜ

Tööpakkumise number

604652

Töö kirjeldus

Tule autojuht-kolijaks Eesti parimasse kolimisfirmasse!

Peamisteks tööülesanneteks on:

- Klientide asjade kolimine ja pakkimine.
- Pakitud ja pakkimata kolimiskauba laadimine autosse ja mahalaadimine autost.
- Korrektne ja õigeaegne kolimiskauba kohaletoimetamine.
- Vajadusel mööbli demontaaz ja montaaz

Nõudmised kandidaadile

- B ja C-kategooria autojuhilubade olemasolu. Kutsetunnistus ja digikaart.
- Eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil.
- Hea füüsiline vorm.
- Korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus.
- Meeskonnamängija oskus.

Ettevõte pakub

- Motiveerivat palgasüsteemi.
- Kaasaegseid töövahendid.
- Tööriideid.
- Töötelefoni koos telefoninumbriga.
- Välislähetusi ja põnevaid objekte.
- Lisaraha teenimise võimalust preemiate ja boonuste näol.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 1300 kuni 1700 EUR kuus
Soovin kandideerida

C-kategooria autojuht-kolija

ADDUCO OÜ

Adduco osutab, alates aastast 2006, professionaalset kolimisabi ning kolimisteenuseid Eestis ja rahvusvahelisi kolimisteenuseid üle kogu planeedi Maa. Lisaks kolime ja transpordime pianiinosid, klavereid ja muid raskeid esemeid. Pakume ka professionaalseid kolijaid rendile. Teostame mööbli paigaldust, eraldi köögimööbli paigaldust. Meie laopindadel on võimalik ladustada asju lühemaks või pikemaks perioodiks. Samuti utiliseerime kolimisele eelevalt või järgnevalt vana, kasutut kraami.
Adduco kontorid asuvad nii Tallinnas kui ka Tartus, koostööpartnerite võrgustik üle terve maailma.

Avan ettevõtte profiili