Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672266

C-KATEGOORIA AUTOJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1300 - 1700 €/kuus
Kuulutus sisestati: 15. oktoober 2020
Kuulutus aegub:31. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Toidukaupade (tavakaup, +2+6; -18C) õigeaegne tarne Harjumaa piires;
Kauba kontroll vastavalt dokumentatsioonile;

Kauba peale- ja mahalaadimine.

Ootused kandidaadile

C-kategooria juhilubade olemasolu;

Läbitud ametikoolituse tunnistust ja digikaarti olemasolu;
eesti ja vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil;
Valmisolekut füüsiliseks tööks;

Ausust ja kohusetundlikkust.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

Sõbralikku töökeskkonda kiiresti arenevas ettevõttes;

Omatöötaja soodustust Promo Cash&Carry kaupluses;
Stabiilset ja korralikku töötasu.

Lisainfo:

Tööaeg on E-R kell 05:30-14:30
Graniidi tee 1, Assaku, Rae vald

Tööpakkumise number
#672266

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2020

„Baltic Logistic Solutions“ on üks suuremaid ja usaldusväärsemaid logistikaettevõtteid Balti riikides, mis alustas oma tegevust aastal 2016.
Baltic Logistic Solutions on sertifitseeritud TAPA – 1 taseme vedaja. The Transported Asset Protection Association (TAPA) on unikaalne foorum, mis ühendab ülemaailmseid tootjaid, logistikateenuste pakkujad, kaubaveoettevõtjaid, õiguskaitseorganeid ja teisi huvirühmi. Selle foorumi ühine eesmärk on vähendada rahvusvaheliste tarneahelate kadusid.

Meie väärtused:

Kliendi logistikateenuste vajaduste igakülgne rahuldamine, pidades kinni kõrgeimatest kvaliteedistandarditest.
Pikaajalised ja stabiilsed suhted klientidega, mis põhinevad vastastikuse kasu põhimõttel (win/win);
Töötajate professionaalsus, vastutustunne, ärieetika põhimõtetest kinnipidamine – nurgakivid, millele toetub „Baltic Logistic Solutions OÜ“ soliidse ettevõtte maine;
Oleme sotsiaalselt orienteeritud ettevõte, tagades töötajatele Eesti Vabariigi seadustes ja normatiivaktides sätestatud turvalised töötingimused ja sotsiaalse garantiid;
Kõrgeimate keskkonnakaitsestandardite järgimine kogu logistikaahelas.
Meie tegevuse põhimõtted:

Komplekssete logistikateenuste pakkumine klientidele, seades eesmärgiks logistikaahela maksimaalse efektiivsuse;
3PL logistikateenuste paketti moodustavate protsesside efektiivsuse tagamine, arendamine ja turuvajaduste analüüs, et saaksid täidetud klientide erinevad ja alaliselt muutuvad ootused;
Protsesside alaline täiustamine, investeerides logistika infrastruktuuri, kaasaaegsetesse seadmetesse ja transporti, uusimatesse IT tehnoloogiatesse;
Töötajate koolitamine, nende vajaduste ning tööks soodsa keskkonna tagamine:
Ennetavate keskkonnakaitsemeetmete täitmine ja arendamine, seaduste ja muude vastuvõetud nõuete juurutamine;
Kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi täiustamine lähtudes ettevõtte ja keskkonna muutustest.

Vaata rohkem