Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #682929

C kategooria autojuht eriotstarbelisele autole

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veoste (traktorid, autod, ehitusmaterjal, ehitustehnika jm) veod platvorm / hüdrokraana veokiga.
Hüdrokraanaga tõstetööd.
Tööpiirkond põhiliselt Tallinn ja Harjumaa, aga ka üle Eesti.

Ootused kandidaadile

C kategooria juhiload;
Autojuhi kutsetunnistus;
Kasuks tuleb varasem töökogemus eriveokitega autotranspordis.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub stabiilset ja vaheldusrikast tööd.
Tööpäevad E-R, laupäev ja pühapäev on puhkepäevad.
Kindel ja stabiilne töötasu!
Tööriided.

Tööpakkumise number
#682929