Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534053

C-kat autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

C-kat autojuhi tööülesanded on: kaupade igapäevane laialivedu tagaluuktõstukiga furgoonautoga. Veodokumentatsiooni pidamine (kliendiallkirjade võtmine, veolehtede täitmine, veose ja veodokumendi vastavuse kontroll). Pidev suhtlus logistikuga/kaubasaatjaga telefoni teel. Veoki tehnilise seisukorra jälgimine, pisiparanduste tegemine, veoki korrashoid jne.

Ootused kandidaadile

Hea Tallinna tänavate ning kaubaveo nüansside tundmine, kiire taiplikkus, oskustööks vajalikud omadused (täpsus, hoolikus ja vastutustundlikkus); klientide ja saajatega aktiivse suhtlemise oskus; nõutav on varasem samalaadne töökogemus vähemalt 2 aastat. Vajalik digitaalse sõidumeeriku kaart.

Korralikule, nupukale ja kõrge kvaliteeditasemega töötajale pakume väärilist tööd ja meeldivat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#534053

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
9. mai 2018

Captus OÜ on ehitus- ja transpordiettevõte. Ehituses teeme peamiselt kipsseinte ja -lagede paigaldust. Meie meeskonnas on 12 ehitustöölist. Saame hakkama lihtsate kõrval ka keerukate sõlmedega. Vajadusel peame omavahel nõu, et millist ehitustehnilist lahendust kasutada. Oleme tegutsenud erinevate tüüpi hoonetes: sõjavägi, koolid, haiglad, päästekeskused, hotellid, ostukeskused jne. Meie suuremad tellijad on Merko, Nordecon ja Oma Ehitaja.

Meie transpordi võimalustega võib tutvuda ka meie koduleheküljel: www.captus.ee. Lisaks teisaldame seife ja klavereid Hollandi päritolu ainulaadse trepiroomikuga.

Vaata rohkem