https://www.cvkeskus.ee/165480

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

C ja E-kategooria autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 165480

Tööpakkumise number

165480

Töö kirjeldus

Mitmed Norra ettevõtted otsivad oma kollektiivi kogemustega C - ja E - kategooria autojuhte. Mida suurem on Teie eelnev töökogemus antud valdkonnas ja mida paremini suudate oma haridust ja ka tehtud töid dokumenteerida, seda kõrgem on ka võimalik tunnitasu.
Norra poolt pakutakse pikaajalist töösuhet, mis tähendab kandideerimisel valmisolekut mitmeks aastaks Norrasse elama minna. Loomulikult võimaldatakse siiski ka aega Eestis käimiseks.


Nõudmised kandidaadile

C - ja E - sõiduki kategooria juhiluba
Kohusetundlikkus ja täpsus (töögraafiku täitmisel)
Vastav töökogemus
Inglise keele oskus heal tasemel (võimalik, et peab üksinda hakkama saama)


Ettevõte pakub

Palka Norra tasemel (30 000 EEK neto)
Pikaajalist töösuhet
Tervise - ja õnnetusjuhtumikindlustust Norras
Tasuta elukohta
Tasuta reis sihtpaika ja tagasi Eestisse


Lisainfo

Kandideerimisel eeldame, et CV on võimalikult põhjalikult täidetud - mida rohkem infot enda kohta kirjutate, seda atraktiivsem on Teie CV ning seda suuremad võimalused on leida just sobivat tööd! Pildi olemasolu annab samuti suuremad eelised.

Kandideerimisel tuleb kasuks, kui teil on käepärast kutsetunnistused ja/või soovituskirjad. Võimaluse korral lisada paberid CV keskusesse.


Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
23. september 2008

FIRMA NIMI PEIDETUD

Oleme Norra personalivahendusfirma Eestis, kes tegeleb tööjõu vahendamisega Eestist Norrasse. Meie klientideks on Norra suurimad personalivahendusbürood ja ka erinevad ettevõtted, kes otsivad oma kollektiivi kogemustega töölisi. Meie kaudu on Teil võimalik leida Norrasse sobiv töö, kusjuures palk ja elamistingimused on samal tasemel norrakatega. Erinevalt teistest peronalivahendusbüroodest ei võta me Teie käest vahendustasu ega tegele tööjõu rendiga, ehk Teiepoolne kasu on meiega suurim nendest, mida praegu Eesti personalivahendusturul leida võib.