Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #726191

C ja CE kategooria autojuhti

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda töökaid ja valjakutsetele avatud C ja CE autojuhte.
Igapäeva tööks on tava ja ADR kaupade transport Tallinnas tagaluugiga C kategooria  ,kui ka poolhaagisega CE kategooria  Soome, Rootsi ja Norra suunale ja lisaks ka autojuhti CE kategooriale Soome liinile. (Töö graafikuga).

Ootused kandidaadile

  • Hea orienteerumisvõime ja koostöövalmidus;
  • Kohusetundlikkus, täpsus, pingetaluvus ja korrektsus;
  • Hea suhtlemisoskus, usaldusväärsus ja viisakus;
  • Positiivne ellusuhtumine;
  • C või CE kategooria juhilubade olemasolu;
  • Autojuhi kutsetunnistus

Eesti keele oskus suhtlustasandil !!!!

CE kategoorial tuleb kasuks tuleb Soome ja Inglise keele oskus suhtlustasandil !!!

Ettevõte pakub

  • Palju huvitavat tööd ja sõbralikku kollektiivi.
  • Kaasaegseid töötingimusi ( tahvelarvutid, GPS jne )
  • Kaasaegne ja hästi hooldatud masinapark
  • Ettevõttel on olemas oma parklad ja mehitatud remondi boks

  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus, inglise keele oskus ja ohtliku veose vedaja - ADR tunnistuse olemasolu

Tööpakkumise number
#726191