Töö kirjeldus

Otsime C ja CE-kategooria autojuhti, kelle tööülesandeks on toiduainete vedu Eesti piires.
Kandideerima ootame nii neid, kes soovivad tööd täistööajaga kui ka osalise tööajaga.

Ootused kandidaadile

Korrektsus
Hea suhtlemisoskus
Tehniline taip
Eelnev töökogemus toiduainete jaotusveol
CE-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu
Tööd arenevas ettevõttes

Lisainfo: Raul Rästa 5254140

Tööpakkumise number
#676094

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
13. november 2020

Helto Auto OÜ

Vaata rohkem

C ja CE-kategooria autojuht