Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675027

C, CE-kat. autojuht - ekspediitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö Eesti piires või Tallinna linnas.  Töö seisneb toidukaupadega täidetud rataskonteinerite pealelaadimises autofurgooni ja nende mahalaadimises poodidesse. Tööpäeva pikkus jääb seaduses lubatud aja piiridesse. Töötada on võimalik ka osaajaga.

Ootused kandidaadile

Eeldame töötahet, vastavaid juhilube, jaotusvedude kogemust, usaldusväärsust, riigikeele- ja suhtlemisoskust. Vajalik isikliku sõiduvahendi olemasolu töölkäimiseks, tööpäev algab ja lõppeb Saha-Loolt.

Pakume stabiilset töökohta, korrektset töösuhet, motiveerivat palgasüsteemi alates 1000.-  ja toetavat kollektiivi. Palk kindlal kuupäeval kontole.

Tööpakkumise number
#675027

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
4. november 2020

Canter Kaubaveod on 1998 a. tegevust alustanud vabariigisiseseid jaotusvedusid teostav ettevõte. Seoses kasvavate veomahtudega otsime oma meeskonda Tallinnas või Rakveres elavaid C ja CE -kat autojuhte.

Vaata rohkem