Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60156

<b>Veebitoimetaja/-projektijuht</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Äripäev pakub tööd veebitoimetaja/-projektijuhile, kelle ülesanneteks oleks:

  • Äripäeva Kirjastuse erinevate veebitoodete haldamine ja arendamine koostöös erinevate osakondadega;
  • veebipõhiste projektide planeerimine, arendamine ning koordineerimine nii projektijuhi kui projektimeeskonna liikmena;

Ootused kandidaadile

Veebitoimetajaks sobib aktiivne, korrektne, süsteemne inimene, kes ei karda ei tehnoloogiat ega suhtlemist.

Kasuks tulevad:

  • eelnevad teadmised veebikeskkondade toimimisloogikast, html-keelest ning veebikujundusest;
  • Initsiatiiv, otsustusvõime ning valmisolek enese täiendamiseks;

Olulisem aga on valmidus õppida ja areneda ning huvi interneti- ja meediavaldkonna vastu.

Ettevõte pakub

  • eneseteostus- ja arenguvõimalusi;
  • kaasaegseid töövahendeid, koolitust;
  • sõbralikku meeskonda ja võimalust alati sõna sekka öelda;
  • võimalust väljendada oma ideid ja osaleda ettevõtte arengus;
  • lisasoodustusi;

Lisainfo

Märgusõna Veebitoimetaja

Tööpakkumise number
#60156