Värsked tööpakkumised

Välismüügi spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42825

Tööpakkumise number

42825

Töö kirjeldus

CV Keskusel on suurel hulgal kliente. Pakume vabariigi parimat online värbamisteenust ja meie meeskond ootab rõõmsalt uut täiendavat kolleegi.

Välismüügi konsultandi ülesanded on:
• välismaiste ettevõtete aktiivne kaasamine, müügipäringutele vastamine
CV Keskuse teenuste ja lahenduste müük
• müügiprotsesside läbiviimine
• kliendibaasi haldamine

Nõudmised kandidaadile

tunned, et sulle sobib müügitöö; see on sul veres: müük on olnud osa sinu elust, tagab sulle hea enesetunde ning müügiprotsesside läbiviimine ei ole sulle võõras
teadmised müügitehnikatest
saavutusvajadus ja huvitatus väga heast tulemuspalgast
hea inglise ja soovitavalt vene keele oskus

pakume palju tööd - kui teed, siis saavutad väga häid müügitulemusi
motiveerivat tulemuspalga süsteemi
võimalust osaleda aktiivselt firma arendamises ja sõnaõigust
arenguvõimalusi
fantastiliselt toredat, innovatiivset, abivalmis ja sõbralikku meekonda

Lisainfo

Ootame sind, hea suhtleja ning aktiivne müügispets! Meie palgasüsteem tasustab sind selle eest, kui oled end arendanud keelte alal ning kui oled aktiivne tegutseja

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
24. märts 2005

CV Keskus on Eesti enimkülastatud ja -otsitud töökeskkondadest. Meie eesmärgiks on pakkuda head ja kvaliteetset teenust tööandjatele ning tööotsijatele Eestis ja rahvusvahelisel äriturul. Oma klientide kiireks ja operatiivseks haldamiseks suurendame oma töötajaskonda.