Värsked tööpakkumised

Bussi/veoauto mehaanikud

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86929

Tööpakkumise number

86929

Töö kirjeldus

Suur bussifirma Lõuna-Inglismaal Essexis palkab 7 kogenud mehaanikut erinevatesse depoodesse.

Töökohustusteks on igapäevane masinate hooldus ja iga-aastaseks ülevaatuseks ettevalmistamine ning busside remont, samuti väljakutsed maanteele. Vajalik on pidurite, roolitehnika jms tundmine, samuti baasoskused mootorit parandada.

Keskmiselt 44h nädalas, aga vahel on ka ületundide võimalus.

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt 4 aastane töökogemus busside ja veokite hoolduses
  • Hea inglise keele oskus
  • Soovitavalt C või D juhiload rikki läinud sõidukite maanteelt ära toomiseks
  • EL kodanik

Ettevõte pakub

  • Keskmiselt 44 töötundi nädalas
  • Aastane leping
  • Palk £10-11 tunnis, u £22000 aastas
  • 28 päeva palgalist puhkust aastas
  • Majutus algul tööandja poolt väikse üüri eest

Lisainfo

Palun saatke oma CV inglise keeles!

Abel Staff vahendajana mitte mingit raha ei võta!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
28. november 2006
Brutopalk:
Alates 40000 EEK kuus

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.