Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #73254

Bussi/veoauto mehaanikud

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suur bussifirma Lõuna-Inglismaal Essexis palkab 7 kogenud mehaanikut erinevatesse depoodesse.

Töökohustusteks on igapäevane masinate hooldus ja iga-aastaseks ülevaatuseks ettevalmistamine ning busside remont, samuti väljakutsed maanteele. Vajalik on pidurite, roolitehnika jms tundmine, samuti baasoskused mootorit parandada.

Keskmiselt 44h nädalas, aga vahel on ka ületundide võimalus.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 4 aastane töökogemus busside ja veokite hoolduses
  • Hea inglise keele oskus
  • Soovitavalt C või D juhiload rikki läinud sõidukite maanteelt ära toomiseks
  • EL kodanik

Ettevõte pakub

  • Keskmiselt 44 töötundi nädalas
  • Aastane leping
  • Palk £10-11 tunnis, u £22000 aastas
  • 28 päeva palgalist puhkust aastas
  • Majutus algul tööandja poolt väikse üüri eest

Lisainfo

Palun saatke oma CV inglise keeles!

Abel Staff vahendajana mitte mingit raha ei võta!

Tööpakkumise number
#73254