Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #533351

Bussipesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Liinilt saabuvate busside puhastus- ja pesutööd

NB! Töö on hooajaline, kestusega mai-september, koormusega 0,75 (30) tundi nädalas

Ootused kandidaadile

Töö eeldab head füüsilist vormi ja tugevat tervist. Töötaja on rõõmsameelselt igal tööpäeval õigeaegselt kohal. Soovib anda oma panuse kvaliteetse töötulemuse saavutamiseks- bussid on peale pesu säravalt puhtad
Ausus, hoolas suhtumine tööülesannete täitmisesse, töödistsipliinist kinnipidamine ja kolleegidesse lugupidav suhtumine on eelduseks tööle asumisel

Ettevõte pakub

Töövahendeid ja riietust.

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Sõstramäe 12 Tallinn, kohale saab bussiliiniga nr 55 peatus Paneeli
Tööaeg E-R kell 09:00- 15.30

Tööpakkumise number
#533351

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 350 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. mai 2018
Kuulutus sisestati:
7. mai 2018

ATKO Grupp on transpordikonstern, mis tegutseb alates 1992 aastast ning mille peamiseks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine Eestis

Vaata rohkem

Bussipesija