Värsked tööpakkumised

Bussijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457105

Tööpakkumise number

457105

Töö kirjeldus

Pakume tööd bussijuhile tellimusvedudel Eestis ja Skandinaavias või liinivedudele Eestis.

Nõudmised kandidaadile

D- kategooria juhiluba, kehtiv kutsetunnistus
Hea pingetaluvus
Suhtlemisoskus
Tellimusvedudel eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Hea ja mõistev kollektiiv
Järjest uuenev bussipark
Töötasu olenevalt töö iseloomust kokkuleppel

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2017

Oü Vahesaar alustas oma tegevust 2011 aastal. Oleme suurte ambitsioonidega iga aastaselt kasvav ettevõte. Seoses töömahu suurenemisega pakume tööd kaugbussiliinidele ja tellimusvedudele Eestis, Euroopas ning Skandinaavias.