Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215004

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • reisijatevedu ettenähtud liinil
  • reisijatevedu tellimusvedudel
  • bussi tehnilise korrashoiu tagamine
  • aruandluse pidamine ja esitamine (piletimüük, kassaaparaat, kütuselimiit)
  • liiklusohutuse tagamine
  • koostöö dispetšeriga

Nõudmised kandidaadile

Töökogemus bussijuhina
Vajaliku dokumentatsiooni olemasolu

Ettevõte pakub

Kindlat tööd ja tasu
Vajadusel koolitust

Tööpakkumise number
#215004

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2010

ATKO Grupp on transpordikontsern, mis tegutseb 1992. aastast ning mille peamiseks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine Eestis, Balti riikides, Skandinaavias ja Venemaal. Grupis töötab üle 400 inimese ja ettevõtted teenindavad reisijaid üle 200 bussiga.
Seoses riigihanke " Avalik liinivedu Valga maakonnaliinide I liinigrupi bussiliinidel" edukaks tunnistamisega, pakume tööd

Vaata rohkem

You are applying to:
Bussijuht