Värsked tööpakkumised

Bussijuht Valgas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 70437

Tööpakkumise number

70437

Töö kirjeldus

Tänane bussijuht ei ole enam pelgalt roolikeeraja-remondimeister vaid esmajärjekorras korrektne ja meeldiv klienditeenindaja, kellega reisijad ikka ja jälle sõitma tahavad tulla. See on väga vastutusrikas ja tähtis amet - on ju bussijuht meie firma nägu.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled:

- hea suhtleja
- korrektne ja aus
- avatud, positiivse mõttelaadiga
- pead tähtsaks head teenindust
- saad hakkama igas situatsioonis
- Sul on bussijuhitöö kogemus

... oled oodatud TAISTOsse bussijuhiks.

Otsime oma meeskonda häid bussijuhte liinidele algusega VALGAST. Pakume omalt poolt meeldivat ja arenevat töö- ja suhtlemiskeskkonda ning motiveerivat tulemustasu. Meie bussipargis on üle kolmekümne valdavalt Neoplan, Scania ja Volvo bussi, mille hulgas on nii kahekordseid (-70 kohta), tavalisi (-55 kohta) kui ka väikebusse (-26 kohta). Ettevõttel on remondibaasid kogenud töötajatega Tallinnas, Suure-Jaanis, Valgas ja Antslas, samuti koostöölepingud Tartu ja Pärnu remonditöökodadega. Kui oled ise töökas ja tubli ning tõestad ennast liiniveol, siis anname võimaluse teha lisaks juhuvedusid nii Eestis kui välismaal.

Lisainfo

Info tel. 56 157 246

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2006

Taisto on bussinduses tegutsev ettevõte, kelle erinevates värvides reisibussid sõidavad mööda Eesti ja Euroopa teid juba 1993. aastast. Taisto Liinidel on üle kuuekümne väljumise päevas, kõige rohkem liiguvad meie bussid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Narvas, Viljandis, Võrus ja Valgas.