Värsked tööpakkumised

Bussijuht Valgas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115410

Tööpakkumise number

115410

Töö kirjeldus

Reisijate vedu Taisto Liinide Valga-Tallinn ja Valga-Tartu kaugliinidel. Vahetuses üks ööbimine väljaspool Valgat.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled:

- hea suhtleja
- korrektne ja aus
- avatud, positiivse mõttelaadiga
- tunned tehnikat
- Sul on eelnev bussijuhitöö kogemus kaugliinidel

... oled oodatud TAISTOsse bussijuhiks.

Otsime oma meeskonda bussijuhte liinidele algusega VALGAST. Pakume omalt poolt meeldivat ja arenevat töö- ja suhtlemiskeskkonda, motiveerivat tulemustasu ning soovi korral tasuta ööbimisvõimalust Valgas.

Lisainfo

Töötasu kokkuleppel
Info tel. 56 153 797 või astu läbi Masina 22, Tallinn

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. august 2007
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2007

Taisto on bussinduses tegutsev ettevõte, kelle erinevates värvides reisibussid sõidavad mööda Eesti ja Euroopa teid juba 1993. aastast. Taisto Liinidel on üle kuuekümne väljumise päevas, kõige rohkem liiguvad meie bussid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Narvas, Viljandis, Võrus ja Valgas.