Värsked tööpakkumised

Bussijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27302

Tööpakkumise number

27302

Töö kirjeldus

M-Partner Personaliotsing koostöös Walesi transpordiettevõttega Shamrock Travel pakub tööd Walesis 50-le bussijuhile.
Shamrock Travel on 1963.a. asutatud Walesi suurim bussifirma, mis pakub ühistranspordi teenust mitmes piirkonnas ja tegeleb ka tellimusvedudega.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame valmisolekut tööks välisriigis, kindlasti vähemalt 1 a bussijuhtimise kogemust, D-kategooria juhilubade omamist, inglise keele oskust algtasemel, õppimisvõimet.

Pakume huvitavat ja hästi tasustatud tööd, häid elamistingimusi ja vaba aja veetmise võimalusi, võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks tööandja kulul.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. märts 2004
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2004
Brutopalk:
Alates 32000 kuni 36000 EEK kuus