Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55619

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

BUSSIJUHT

Suur bussifirma vajab 20 kogenud bussijuhti (D-kategooria). Töö on P.-Inglismaal Newcastle's linnaliini ja linnalähiliini bussidel, lepingu pikkus alates 12 kuud.

Tööle eelneb 1 nädal keele- ja sõidukoolitust Shotimaal. Seejärel kohe peale sõiduoskuste testimist alustatakse tööd Newcastle's.

Ootused kandidaadile

  • Vanus alates 25 a
  • Eelnev bussijuhtimise kogemus
  • Kriminaalselt karistamata
  • D-kategooria juhiluba
  • Suurepärane tervis
  • 2 soovituskirja praeguselt/eelmistelt tööandjatelt
  • ELi liikmesriigi kodaniku pass
  • Inglise keele baasoskus

Ettevõte pakub

  • Leping 12 kuuks
  • Täistööaeg
  • Keskmine brutopalk 150-168 EEK tunnis olenevalt depoost
  • Makstud puhkus 28 päeva aastas
  • 1-nädalane väljaõpe Shotimaal (keele- ja sõidutunnid) - tasuta (sh ka toit ja majutus)
  • Täielik abi Suurbritannias elamise ja töötamise küsimustes
  • Majutus firma poolt
  • firma poolt tullakse lennujaama vastu.

Lisainfo

  • Palun saatke meile oma ingliskeelne CV ja tulge vestlusele Tallinna kontorisse Narva mnt 63.

  • Rohkem informatsiooni nii Abel Staffi kui Suurbritannias töötamise kohta leiate meie koduleheküljelt www.abelstaff.com

  • PALUN PANGE TÄHELE, ET TÖÖ LEIDMISE EEST SUURBRITANNIAS EI VÕTA ABEL STAFF TEILT RAHA!

  • Järgmine bussijuhtide seltskond läheb meilt 3.nov.

Tööpakkumise number
#55619
Bussijuht