Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44979

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

BUSSIJUHT

Suur bussifirma vajab 25 kogenud bussijuhti (D-kategooria). Töö on Londonis 1-kordsetel liinibussidel, lepingu pikkus kuni 18 kuud.

Ootused kandidaadile

  • Vanus alates 25 a
  • Eelnev bussijuhtimise kogemus
  • Kriminaalselt karistamata
  • D-kategooria juhiluba
  • Suurepärane tervis
  • 2 soovituskirja praeguselt/eelmistelt tööandjatelt
  • ELi liikmesriigi kodaniku pass
  • Inglise keele baasoskus

Ettevõte pakub

  • Leping kuni 18 kuuks
  • Täistööaeg
  • Keskmine brutopalk 10 000 EEK nädalas
  • Tasuta linnatransport (buss, metroo) Londoni piires
  • Lisatöö võimalus
  • Makstud puhkus 28 päeva aastas
  • 1-nädalane väljaõpe
  • Täielik abi Suurbritannias elamise ja töötamise küsimustes
  • Majutus firma poolt
  • Soodustusega lennupilet Inglismaale
  • firma poolt tullakse lennujaama vastu.

Lisainfo

  • Palun saatke meile oma ingliskeelne CV ja tulge vestlusele Tallinna kontorisse Narva mnt 63.

  • Rohkem informatsiooni nii Abel Staffi kui Suurbritannias töötamise kohta leiate meie koduleheküljelt www.abelstaff.com

  • PALUN PANGE TÄHELE, ET TÖÖ LEIDMISE EEST SUURBRITANNIAS EI VÕTA ABEL STAFF TEILT RAHA!

Tööpakkumise number
#44979

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 10000 €/nädalas
Kuulutus aegub:
1. september 2005
Kuulutus sisestati:
6. mai 2005

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.

Vaata rohkem

You are applying to:
Bussijuht